Eternal Sunshine of The Spotless Mind türkçe ismiyle Sil Baştan, sevgilisinin onunla ilgili tüm anılarını sildirdiğini öğrenen bir adamın sinirlenip aynı hatayı kendisinin de yapmasını ve yaşadığı pişmanlığı anlatıyor. Başrollerinde Jim Carrey, Kate Winslet, Kristen Dunst ve Mark Ruffalo bulunan 2004 yapımı Oscar ödüllü filmin yönetmen koltuğunda Michel Gondry oturuyor.

Başına buyruk bir kadın olan Clementine, çarpık bir ilişkinin ardından anlık bir öfkeyle ve gizli bir terapi ile eski sevgilisi Joel ile olan tüm anılarını kafasından sildirir. Bunu öğrenen Joel yıkılır. Kalp kırıklığıyla o da anılarını sildirmek ister. Yavaş yavaş kaybolan anılar onu daha da depresyona sürükler ve artık her şey için çok geçtir. Clementine'ı unutmak istemediğini fark eden Joel tüm anılarını geri alabilecek midir?

Eternal Sunshine of The Spotless Mind, Tafdi kalitesi ve 1080p izleme seçenekleri ile sizlerle. Romantik-Bilim Kurgu türlerindeki filmin türkçe altyazılı, ingilizce altyazılı ve orjinal dilinde izleme seçenekleri mevcuttur.

Eklenme Tarihi 3 yıl önce
Güncelleme Tarihi 1 gün önce
IMDB Puanı 8.3
IMDB Oy Sayısı 809.405
Film Süresi 108 dakika
Yapım Yılı 2004
Film Dili İngilizce
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Tür Dram Fantastik Romantik
Yönetmen Michel Gondry
Senaryo Charlie Kaufman
Oyuncular Jim Carrey Kate Winslet Gerry Robert Byrne Elijah Wood

Eternal Sunshine of the Spotless Mind - Sil Baştan 2004 yorumları