The Wrestler izle, Şampiyon izle, The Wrestler 2008 izle, Şampiyon hd izle, The Wrestler full hd izle | 80'lerin en başarılı profesyonel güreşçilerinden biri olan Randy 'Koç' Robinson, artık New Jersey civarındaki okul ve müsamere salonlarında dövüşerek kuruşu kuruşuna geçinmeye çalışmaktadır.

Yalnız, özel hayatında başarısız, tek ailevi bağı olan kızıyla arası kopuk bir adamdır. Ringe çıkmanın heyecanı, dövüşün adrenalini ve kalan hayranlarının sevgisiyle hayata tutunur. Ancak bir karşılaşma esnasında kalp krizi geçirince, doktoru, Randy'ye bir daha güreşmemesi gerektiğini söyler.

Şov dünyasına bu şekilde zoraki bir veda eden Randy, hayatını gözden geçirmek durumunda kalır. Bir süre için işler yolunda gidecek gibi gözükür. Süpermarkette tezgahtar olarak işe girer, kızıyla ilişkisini düzeltmeye başlar ve bir striptizciyle yakınlaşır. Ancak dövüşün cazibesi karşı koyulmazdır ve bir süre sonra ringe geri dönmeye karar verir.

Eklenme Tarihi 3 yıl önce
Güncelleme Tarihi 8 saat önce
IMDB Puanı 7.9
IMDB Oy Sayısı 277.540
Film Süresi 109 dakika
Yapım Yılı 2008
Film Dili İngilizce
Ülke Amerika Birleşik Devletleri Fransa
Tür Dram Spor
Yönetmen Darren Aronofsky
Oyuncular Mickey Rourke Marisa Tomei Evan Rachel Wood Mark Margolis

The Wrestler - Şampiyon yorumları

 • aysunz

  aysunz

  2 yıl önce
  0
  cevapla

  mickey rourke estetikleriyle artık seda sayan a benzese de barfly filminden beri adamım, filmde de harika oyunculuk sergilemiş